Insolvenční tým

JUDr. Jan Malý již více než 4 roky vede v rámci advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., vytvořený insolvenční tým který na počátku roku 2014 spravoval více jak 220 insolvenčních řízení, ať již ve formě oddlužení, nebo ve formě konkurzu. Předmětný insolvenční tým vedle insolvenčního správcovství, má rovněž bohatou zkušenost v poskytování právních služeb pro své klienty, při řešení úpadkových situací, ať již na straně dlužnické, tak na straně věřitelské.

Z nejvýznamnějších insolvenčních řízení poslední doby, které spravoval insolvenční tým advokátní kanceláře, bylo konkurzní řízení na majetek společnosti DAP Provmex a.s., čelní společnost na trhu se vzduchotechnikou, kde insolvenční správce spravoval majetek přesahující hodnotu 60 mil. Kč. V daném případě insolvenční správce dosáhl uspokojení nezajištěných věřitelů přesahující 27% a zajištěných věřitelů přesahujících 34%.

Výsledkem úspěšné činnosti insolvenčního týmu v rámci advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o. a výsledkem úspěšného složení zkoušek pro insolvenčního správce se zvláštním povolením bylo vytvoření nové veřejné obchodní společnosti VPI CZ = Vše pro insolvenci, která nadále bude, jako pokračovatel dlouhodobé tradice, spravovat významná insolvenční řízení. VPI CZ, v.o.s. spojuje tradici advokátní kanceláře a dlouholeté zkušenosti v oblasti správcovství úpadkových firem. Toto spojení znamená pro VPI CZ, v.o.s. dosažení vysoké erudice v oblasti vedení insolventních řízení.

Novinky v insolvenci
26.5.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Jan Malý komentuje téma ohledně osobních bankrotů.

více

4.3.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Jan Malý komentuje situaci ohledně českých dlužníků.

více

4.3.2016
VPI CZ v médiích - report

Přinášíme přehled mediálních výstupů, které naše společnost realizovala v měsíci únoru.

více

1.2.2016
VPI CZ v médiích - report

Přinášíme přehled mediálních výstupů, které naše společnost realizovala v měsíci lednu 2016.

více

29.1.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Malý komentuje problematiku podnikání živnostníků.

více

25.1.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Malý komentuje problematiku nízké platební morálky.

více