Oblasti spolupráce

Vedení insolvenčních řízení vyžaduje úzkou spolupráci s dalšími subjekty s bohatými zkušenosti v oblasti insolvencí. Bude se jednat o subjekty poskytující své služby v oblasti vedení účetnictví velkých podniků, daňové poradenství velkých podniků, s bohatými zkušenostmi v oblasti oceňování podniků a jejich složek a v neposlední řadě subjektů se znalostmi a zkušenosti v oblasti zprostředkování prodejů větších podniků zejména výrobních celků.

Spolupráce se zmíněnými subjekty má letitou oporu v Advokátní kanceláři Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., neboť díky spolupráci s partnerskými subjekty dokázala advokátní kancelář vybudovat komplexní síť služeb pro svoje klienty. Rovněž je kancelář aktivním členem nadnárodního sdružení ABL (Aliance of Business Lawyers) a členem Czech Service International (CSI), aliancí v oblasti daňových, marketingových, pojišťovacích a akvizičních služeb. Spolupracujeme rovněž s našimi strategickými partnery v oblasti daňového a účetního poradenství a to zejména se společností Nexia AP a.s. a rovněž se společností EKK servis, s.r.o. Pro zajištění veškerých notářských služeb využíváme notářskou kancelář JUDr. Ivany Kondorové, která má kancelář na našem pražském pracovišti.

Rovněž zástupci Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., jsou aktivními členy několika významných institucí a jejich odborných sekcí. Rádi bychom Vás upozornili alespoň na některé z nich. JUDr. Pavel Fráňa, Ph.D. je rozhodcem u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky, JUDr. Jiří Hartmann je členem kárné komise České advokátní komory, JUDr. Jelínek je členem komise České advokátní komory pro výchovu a vzdělávání a zároveň je regionálním zástupcem Východočeského kraje ČAK.

Díky tomu členství je VPI CZ, v.o.s. schopna zajistit pro svoje klienty komplexní servis ve všech zmiňovaných oblastech.

K přehrání tohoto videa je třeba přejít na vyšší verzi přehrávače Adobe Flash Player.
Stáhněte si ji z webu společnosti Adobe.

ABL

ČAK  Rozhodčí soud

EKK Nexia

Notářka   
Novinky v insolvenci
26.5.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Jan Malý komentuje téma ohledně osobních bankrotů.

více

4.3.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Jan Malý komentuje situaci ohledně českých dlužníků.

více

4.3.2016
VPI CZ v médiích - report

Přinášíme přehled mediálních výstupů, které naše společnost realizovala v měsíci únoru.

více

1.2.2016
VPI CZ v médiích - report

Přinášíme přehled mediálních výstupů, které naše společnost realizovala v měsíci lednu 2016.

více

29.1.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Malý komentuje problematiku podnikání živnostníků.

více

25.1.2016
VPI CZ v médiích

JUDr. Malý komentuje problematiku nízké platební morálky.

více